45. Haanja Maraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 207 Naisi: 38 Mehi: 169
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Läbitud distants Tulemus
1 1 Mait Miller 1973
Harju maakond
Koidu Suusaklubi   42 km 02:16:43
2 2 Indrek Pak 1971
Harju maakond
    42 km 02:20:00
3 3 Rait Pallo 1974
Valga maakond
  Areal Team 42 km 02:24:01
4 4 Martin Nassar 1993
Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi Viljandi Suusaklubi 42 km 02:27:06
5 5 Erik Bauman 1980
Harju maakond
Suusahoolikud   42 km 02:27:53
6 6 Ain Fjodorov 1972
Valga maakond
Seiklushunt   42 km 02:28:08
7 7 Martin Suuroja 1971
Harju maakond
OÜ GeoTrail KS   42 km 02:29:07
8 8 Kaupo Kattai 1973
Tartu maakond
Ma niisama   42 km 02:29:20
9 9 Indrek Karolin 1973
Põlva maakond
    42 km 02:30:19
10 10 Tõnno Kask 1985
Lääne-Viru maakond
HAKA Plast   42 km 02:35:38
11 11 Raul Maripuu 1976
Harju maakond
    42 km 02:35:45
12 12 Endrus Arge 1974
Harju maakond
Suusasemud Suusasemud II 42 km 02:36:01
13 1 Reeda Tuula-Fjodorov 1977
Harju maakond
Seiklushunt   42 km 02:36:50
14 13 Sergei Jurlov 1967
Ida-Viru maakond
Aquaphor   42 km 02:36:51
15 14 Roman Pankov 1989
Harju maakond
Roman Pankov
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi 42 km 02:36:55
16 15 Andrus Kasekamp 1973
Viljandi maakond
CYCLON   42 km 02:37:57
17 16 Mati Mäe 1986
Harju maakond
Mati Mäe
Sõmeru SK
Sõmeru SK 42 km 02:38:52
18 17 Andrus Heinsoo 1967
Viljandi maakond
CYCLON   42 km 02:39:23
19 18 Taavi Kannimäe 1991
Võru maakond
Hauka veloklubi   42 km 02:39:25
20 19 Rauno Jallai 1994
Võru maakond
KJK Lõunalõvi   42 km 02:40:32
21 20 Heigo Paglant 1976
Harju maakond
    42 km 02:41:26
22 2 Sille Rell 1970
Tartu maakond
    42 km 02:43:12
23 21 Vladimir Sidorov 1959
Ida-Viru maakond
    42 km 02:43:27
24 22 Tõnis Räim 1972
Võru maakond
    42 km 02:47:35
25 3 Maris Moor 1973
Võru maakond
Võru Suusaklubi   42 km 02:48:20
26 23 Sulev Kraam 1980
Harju maakond
Leguar Fitness Club   42 km 02:48:48
27 24 Vaido Laitus 1971
Harju maakond
    42 km 02:49:02
28 25 Mark Laine 1988
Rapla maakond
    42 km 02:49:18
29 26 Marti Pungits 1989
Võru maakond
Võru Suusaklubi   42 km 02:49:22
30 27 Marek Kõva 1977
Võru maakond
Marek Kõva
Marek Kõva
  42 km 02:49:47
31 28 Jaan Saviir 1961
Lääne maakond
Jalgrattaklubi Paralepa   42 km 02:49:59
32 29 Leho Laja 1971
Harju maakond
SK Jooksupartner   42 km 02:51:39
33 30 Alo Raudik 1970
Tartu maakond
LHV Pank   42 km 02:51:46
34 31 Margus Kaasik 1970
Jõgeva maakond
    42 km 02:51:50
35 32 Alar Toomik 1985
Harju maakond
    42 km 02:51:52
36 33 Erik Kirikmäe 1979
Harju maakond
    42 km 02:53:23
37 34 Hanno Liiva 1979
Harju maakond
    42 km 02:53:26
38 35 Tarmo Kooser 1981
Harju maakond
    42 km 02:53:30
39 36 Taavi Palo 1987
Võru maakond
Võru Suusaklubi   42 km 02:53:59
40 37 Janek Trepp 1972
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi   42 km 02:54:20
41 38 Gaido Kaeramaa 1968
Tartu maakond
Mariine Auto AS   42 km 02:55:24
42 39 Raimo Raudik 1968
Tartu maakond
    42 km 02:55:49
43 40 Martin Siimer 1971
Harju maakond
ProRunner   42 km 02:56:08
44 41 Janek Vana 1972
Tartu maakond
G4S Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi G4S
  42 km 02:56:54
45 42 Kevin Grihin 2001
Võru maakond
Karupesa Team   42 km 02:58:21
46 43 Martin Laur 1975
Harju maakond
Eesti Sportlane   42 km 02:58:21
47 44 Jaan Jänes 1986
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ   42 km 02:58:35
48 45 Viljar Nurme 1966
Harju maakond
Viljar Nurme   42 km 02:58:57
49 46 Heiki Luts 1983
Harju maakond
    42 km 02:59:33
50 47 Indrek Kelk 1969
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton   42 km 03:00:18
51 48 Madis Rahu 1964
Harju maakond
Madis Rahu
OÜ Arthron
  42 km 03:00:18
52 49 Kaupo Karja 1984
Tartu maakond
    42 km 03:00:25
53 4 Tatjana Mannima 1980
Valga maakond
  CRAFT 42 km 03:01:01
54 50 Andres Kübar 1959
Põlva maakond
MTÜ AOK Arendus   42 km 03:01:15
55 51 Talis Tiivoja 1992
Harju maakond
    42 km 03:04:00
56 52 Toomas Teesaar 1975
Harju maakond
Sparta Sparta 42 km 03:04:53
57 53 Indrek Jürgenson 1974
Tartu maakond
Omniva SK
Omniva
  42 km 03:06:25
58 54 Meelis Kadaja 1979
Tartu maakond
    42 km 03:06:48
59 55 Edvin Parksepp 1985
Võru maakond
MTÜ Spordiselts   42 km 03:06:58
60 56 Patrick Bibb 1989
Harju maakond
Sparta
Wise
  42 km 03:07:33
61 57 Andri Tõnstein 1975
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi   42 km 03:07:35
62 58 Mihkel Truup 1986
Võru maakond
Suusahullud   42 km 03:07:52
63 59 Paul Teearu 1989
Valga maakond
Tunne on tugev aga sõita ei jõua   42 km 03:08:00
64 60 Karl Teearu 1955
Valga maakond
Kauakulgeja   42 km 03:08:00
65 61 Hans Teearu 1991
Valga maakond
Karupesa Team   42 km 03:08:00
66 62 Marko Lamp 1978
Tartu maakond
Marko Lamp
Suusahullud
  42 km 03:08:05
67 63 Tanel Uudeberg 1983
Valga maakond
SuusaAkadeemia   42 km 03:08:42
68 64 Andres Pae 1970
Tartu maakond
Suusahullud   42 km 03:08:44
69 65 Hillar Valk 1945
Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas   42 km 03:09:00
70 66 Kaarel Toss 1952
Viljandi maakond
    42 km 03:09:16
71 67 Silver Aros 1979
Lääne-Viru maakond
Silfer OÜ   42 km 03:09:55
72 68 Taavi Raudsik 1992
Võru maakond
Warmeston OÜ   42 km 03:11:04
73 69 Hans Üürike 1985
Harju maakond
Global Throwing
TeamWorks Management OÜ
  42 km 03:11:16
74 5 Eve Kitvel 1973
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi Eesti Energia Spordiklubi 42 km 03:11:31
75 70 Nikolay Nesterov 1956
Ida-Viru maakond
Akke Spordiklubi   42 km 03:11:33
76 71 Tiit Pertel 1973
Harju maakond
Sparta   42 km 03:12:04
77 72 Ando Kangur 1972
Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi   42 km 03:12:28
78 73 Jaanus Altoja 1971
Ida-Viru maakond
    42 km 03:12:45
79 74 Tõnu Tänav 1963
Harju maakond
Rae orienteerujad   42 km 03:13:57
80 75 Kert Kruusimägi 1981
Tartu maakond
    42 km 03:14:00
81 76 Laur Hiob 1976
Harju maakond
    42 km 03:14:02
82 77 Guido Soodla 1967
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi   42 km 03:15:06
83 6 Annika Altoja 1997
Ida-Viru maakond
    42 km 03:15:09
84 78 Uuno Ruus 1953
Võru maakond
Kirikumäe Matkamaja   42 km 03:15:47
85 7 Miia Heleene Utsal 2002
Võru maakond
Võru Biathlon   42 km 03:16:26
86 79 Aivar Juhandi 1976
Harju maakond
Sparta Sparta 42 km 03:16:29
87 80 Tarvo-Jaan Rebane 1974
Harju maakond
Tarvo-Jaan Rebane   42 km 03:17:09
88 81 Janno Tilk 1992
Saare maakond
EstateWorld OÜ   42 km 03:17:19
89 82 Martin Täht 1987
Harju maakond
    42 km 03:17:23
90 83 Raul Vibo 1970
Harju maakond
    42 km 03:17:37
91 84 Andres Kaju 1983
Harju maakond
    42 km 03:17:59
92 85 Markus Männik 1983
Võru maakond
    42 km 03:18:00
93 86 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
MKM   42 km 03:18:16
94 87 Revo Vilipuu 1978
Tartu maakond
    42 km 03:18:52
95 8 Marje Viirmann 1960
Harju maakond
Harju OK
Harju OK
  42 km 03:19:01
96 9 Kristel Kivi 1973
Tartu maakond
    42 km 03:19:42
97 88 Neeme Univer 1974
Viljandi maakond
    42 km 03:20:55
98 89 Rain Vaikmäe 1984
Põlva maakond
    42 km 03:21:18
99 90 Jüri Pärtelpoeg 1969
Tartu maakond
    42 km 03:22:02
100 91 Sander Tars 1994
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi   42 km 03:22:06
101 92 Rauno Agu 1969
Järva maakond
    42 km 03:22:11
102 93 Nansen Palo 2005
Võru maakond
    42 km 03:24:00
103 94 Kaider Puniste 1976
Tartu maakond
    42 km 03:24:47
104 95 Riho Vaikmäe 1980
Põlva maakond
    42 km 03:24:49
105 96 Alar Just 1969
Harju maakond
Team TT Team TT 42 km 03:25:02
106 97 Andrey Roop 1958
Ida-Viru maakond
    42 km 03:25:27
107 10 Angela Randver 1985
Rapla maakond
    42 km 03:26:18
108 11 Anette Kasemets 1997
Põlva maakond
Võru Suusaklubi   42 km 03:26:25
109 98 Karli Veelain 1993
Viljandi maakond
Suusahullud   42 km 03:27:12
110 99 Risto Raid 1990
Tartu maakond
Simuna SK   42 km 03:27:23
111 100 Riho Maripuu 1974
Harju maakond
    42 km 03:27:28
112 101 Sulev Muru 1957
Võru maakond
    42 km 03:28:00
113 102 Silver Laaneveer 1994
Harju maakond
    42 km 03:28:06
114 103 Avo Kirsipuu 1967
Harju maakond
Kirss   42 km 03:28:36
115 104 Janis Kreegimets 1968
Lääne-Viru maakond
SK KNT   42 km 03:29:00
116 12 Kertu Tombak 1991
Tartu maakond
    42 km 03:29:02
117 105 Audun Palo 2008
Võru maakond
    42 km 03:29:17
118 106 Anti Saarepuu 1983
Harju maakond
    42 km 03:30:12
119 13 Katrin Juurak 1982
Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru
  42 km 03:31:08
120 14 Karin Tamm 1975
Pärnu maakond
SK Jõulu   42 km 03:33:20
121 107 Ermo Veelain 1962
Harju maakond
    42 km 03:33:34
122 108 Janek Trumm 1978
Võru maakond
    42 km 03:34:20
123 109 Tarmo Raig 1977
Tartu maakond
Embach   42 km 03:34:35
124 110 Kalle Rassadkin 1971
Harju maakond
IKS   42 km 03:35:05
125 111 Kaupo Jõeveer 1974
Tartu maakond
    42 km 03:35:47
126 15 Katrin Kruusamägi 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   42 km 03:36:14
127 112 Peeter Piirimägi 1979
Võru maakond
    42 km 03:36:18
128 113 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi   42 km 03:36:24
129 114 Erki Täht 1968
Valga maakond
EWK   42 km 03:36:28
130 115 Sander Mirme 1981
Saare maakond
    42 km 03:36:37
131 16 Merje Luik 1968
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi   42 km 03:36:50
132 116 Eero Joonas 1969  
Võru maakond
Lauga SS
OK Võru
  42 km 03:37:01
133 117 Rein Loik 1950
Võru maakond
    42 km 03:37:05
134 17 Kadri Lehtme 1977
Võru maakond
HRK   42 km 03:37:10
135 118 Jaanus Treffner 1971
Harju maakond
    42 km 03:38:55
136 119 Andrus Prangli 1974
Harju maakond
Suusaakadeemia   42 km 03:38:56
137 18 Eleri Hirv 1988
Tartu maakond
OK Võru   42 km 03:39:02
138 120 Hans Orru 1980
Tartu maakond
    42 km 03:39:06
139 121 Peeter Voovere 1973
Tartu maakond
    42 km 03:39:53
140 122 Rein Oder 1972
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi   42 km 03:39:54
141 123 Priit Värnomasing 1983
Tartu maakond
    42 km 03:40:00
142 124 Koit Põldmaa 1981
Tartu maakond
Simuna SK   42 km 03:40:00
143 19 Maive Vill 1982
Valga maakond
    42 km 03:40:28
144 125 Mati Koppel 1960
Tartu maakond
Jõusa Jõud   42 km 03:40:40
145 20 Kaire Kallak 1971
Tartu maakond
Suusahullud   42 km 03:41:00
146 126 Toomas Maask 1969
Võru maakond
    42 km 03:41:10
147 127 Kalev Albri 1975
Harju maakond
Suusasemud RedBike Team 42 km 03:41:51
148 128 Heiki Prants 1964
Võru maakond
Võru Suusaklubi   42 km 03:41:58
149 129 Raul Soopalu 1966
Jõgeva maakond
    42 km 03:42:10
150 21 Maarika Silm 1987
Võru maakond
    42 km 03:43:15
151 130 Marek Tammemäe 1975
Harju maakond
    42 km 03:44:05
152 131 Kalmer Kongo 1960
Võru maakond
    42 km 03:44:32
153 132 Ahto Vink 1969
Võru maakond
HRK   42 km 03:44:54
154 133 Karl-Martin Voovere 2000
Võru maakond
    42 km 03:47:09
155 134 Nils Palo 2020
Võru maakond
    42 km 03:47:30
156 135 Timo Palo 1979
Viljandi maakond
    42 km 03:47:30
157 22 Katre Palo 1978
Võru maakond
    42 km 03:49:17
158 23 Merike Vanjuk 1976
Hiiu maakond
    42 km 03:49:39
159 136 Raido Raudsepp 1968
Võru maakond
Raido Raudsepp
AS Würth
  42 km 03:49:44
160 24 Kadri Parts 1973
Võru maakond
Kadri Parts
Haanja SuKl
  42 km 03:51:23
161 137 Kuldar Õunapuu 1983
Harju maakond
    42 km 03:52:06
162 138 Martin Tulit 1987
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi   42 km 03:52:47
163 139 Rauno Puusepp 1990
Tartu maakond
    42 km 03:52:55
164 25 Helina Viik 1968
Võru maakond
Resto Suur Muna   42 km 03:53:03
165 26 Aurelia Kumm 2004
Võru maakond
Võru Suusaklubi   42 km 03:53:27
166 27 Merle Männik 1972
Harju maakond
Merle Männik
Täppsportlased MTÜ
  42 km 03:54:27
167 140 Mait Visnapuu 1986
Harju maakond
    42 km 03:54:52
168 28 Inge Kool 1975
Tartu maakond
    42 km 03:54:56
169 141 Vahur Kahu 1970
Viljandi maakond
    42 km 03:56:30
170 29 Elina Lasseron 1967
Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi   42 km 04:02:28
171 142 Margo Hurt 1972
Võru maakond
Haanja Rattaklubi   42 km 04:02:58
172 143 Jaanus Pulles 1964
Põlva maakond
Tartu Suusaklubi MTÜ
Toidutorn AS
  42 km 04:03:36
173 144 Tarmo Oja 1980
Valga maakond
    42 km 04:08:10
174 30 Riika Ploompuu 1970
Harju maakond
Swedbank spordiklubi
Swedbank
  42 km 04:08:18
175 31 Kirsti Risthein 1972
Harju maakond
Sparta Spordiselts   42 km 04:09:31
176 145 Jaak Kümnik 1959
Harju maakond
Sparta Spordiselts   42 km 04:10:24
177 146 Jaak Muug 1972
Harju maakond
    42 km 04:12:04
178 147 Jaak Kilmi 1973
Harju maakond
Eesti Sportlane   42 km 04:12:44
179 148 Rainer Punga 1986
Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi   42 km 04:13:57
180 149 Uko Kõrge 1965
Pärnu maakond
Pärnu Kalakombinaat   42 km 04:15:00
181 150 Jüri Vahar 1967
Pärnu maakond
HoReCa Service Team
Tõnisson Haldus OÜ
Team HoReCa Service 42 km 04:15:34
182 32 Katrin Sipelgas 1978
Harju maakond
    42 km 04:16:52
183 33 Kersti Kaljulaid 1969
Harju maakond
Spordiklubi IKS   42 km 04:17:10
184 151 Siim Türna 1985
Võru maakond
    42 km 04:18:31
185 34 Kerli Vijar 1985
Tartu maakond
Suusahullud   42 km 04:18:42
186 152 Erkki Peetsalu 1973
Võru maakond
    42 km 04:20:39
187 153 Anti Otsla 1968
Harju maakond
Eesti Sportlane   42 km 04:21:34
188 154 Aare Eiche 1970
Võru maakond
Haanja Suusaklubi   42 km 04:25:04
189 155 Juhan Änilane 1951
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi   42 km 04:26:00
190 156 Indrek Lillo 1977
Harju maakond
lillo@advokaat.ee
Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid
  42 km 04:36:26
191 157 Priit Truusalu 1963
Tartu maakond
EWK   42 km 04:38:17
192 158 Raiko Maremäe 1981
Tartu maakond
Trismile   42 km 04:39:15
193 159 Paavo Rüütli 1977
Võru maakond
    42 km 04:42:39
194 160 Sander Hausenberg 1967
Tartu maakond
    42 km 04:44:00
195 161 Kalle Kiiranen 1953
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi   42 km 04:45:29
196 162 Andri Tops 1971
Harju maakond
Andri Tops   42 km 04:47:21
197 163 Janar Paljak 1981
Tartu maakond
    42 km 04:49:00
198 164 Andres Kungla 1986
Harju maakond
Tallinna Kammerorkester   42 km 04:54:03
199 35 Epp Paal 1975
Tartu maakond
    42 km 04:57:28
200 36 Merike Õun 1967
Võru maakond
Vahuri inglid
Võrumaa Spordiliit
  42 km 04:57:28
201 37 Mae Kirbits 1989
Tartu maakond
    42 km 05:07:39
202 165 Janis Kirbits 1981
Valga maakond
AKSK   42 km 05:10:21
203 166 Madis Perli 1996
Võru maakond
    42 km 05:38:57
204 38 Keiu Oras 1996
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi   42 km 05:38:58
205 167 Aivar Rahno 1974
Viljandi maakond
    42 km 05:55:00
206 168 Margus Kütt 1975
Võru maakond
    42 km 06:00:12
207 169 Mirjo Koit 1989
Harju maakond
DMT Insenerid OÜ   42 km 06:28:41
Sulge

Tulemuse detailne info

...